YAĞ BASINÇLI TAM OTOMATİK PULLUK

4-5-6 soklu olarak, profil gövde üzerinde 12-14-16” (inç) iş genişliğinde ayarlanabilir. Pulluklarımız; taşlı, sertleşmiş, bitkisel
köklerle kaplı ve yeni ekime hazırlanan arazilerde kesintisiz sürüm sağlar. Traktörü yormaz, zaman ve yakıt tasarrufu sağlar.
Pulluklarımızda iş genişliği cıvata bağlantılarının konumu değiştirilerek 12”-16” arasında ya da hidrolik piston yardımı ile 10’’-18” arasında
ayarlanabilir. Her gövdeye yerleştirilmiş hidrolik piston mekanizması vardır. Bu mekanizmada özel pistonlar kullanılmaktadır. Kurtulma
mekanizması sayesinde, herhangi bir taşlı arazilerde engellerden rahatça geçiş sağlayarak pulluğun zarar görmesini önler.
Bu sayede alt grup parçalarının kırılması, cıvataların kopması ve pulluğun konstrüksiyonun bozulması gibi durumlar önlenmiş olmaktadır.
Hidrolik pistonlar sayesinde yağ basıncını arttırarak, yaylı pulluklara göre daha sert arazilerde sürüm yapma imkânı sağlar.

There are no reviews yet.

Be the first to review “YAĞ BASINÇLI TAM OTOMATİK PULLUK”

2002 Yılından bu yana Çankırı bölge ve çevre illerde bulunan Türk Çiftçilerine vermiş olduğumuz destekler ile Bekir Bayram Agro olarak Çiftçinin yanındayız.

Size Özel

İletişim

(0376) 213 54 99
Buğday Pazarı, Şht. Tevfik Pehlivan Cd., 18100 Çankırı Merkez/Çankırı
[mc4wp_form]