Anıl Yatağanlı Balya Makinası

Balya Makinemiz mükemmel ot ve saman gibi yem bitkilerini toplayıp balya yapan ekipmanıdır. Optimum tasarım, uzun kullanım ömrü ve üstün çalışma hızına sahip bir ekipmandır.  Dengeli krank ve piston sistemi, hem operatörü hem de traktörü etkileyen zararlı titreşimlerin ortadan kaldırılmasını sağlar ve çalışma koşullarını iyileştirir.

Balya Makinemiz mükemmel ot ve saman gibi yem bitkilerini toplayıp balya yapan ekipmanıdır. Optimum tasarım, uzun kullanım ömrü ve üstün çalışma hızına sahip bir ekipmandır.  Dengeli krank ve piston sistemi, hem operatörü hem de traktörü etkileyen zararlı titreşimlerin ortadan kaldırılmasını sağlar ve çalışma koşullarını iyileştirir. Balya makinesi, hatasız bağlayan, 0,3 metreden 1,3 metreye kadar ayarlanabilen dikdörtgen prizma şeklinde balya yapar. Sıkı ve güçlü presleme işlemi, balyaların sorunsuz bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. Giriş tarafında aşırı malzeme yüklemesi durumunda bile, toplama helezonu ve besleme ünitesindeki malzeme akışı sorunsuz ve herhangi bir sıkışma olmadan tutar. Geniş malzeme toplama açıklığı ve uygun malzeme baskısı, tüm balyaların aynı yoğunluğa sahip olmasını sağlar.

 

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anıl Yatağanlı Balya Makinası”

2002 Yılından bu yana Çankırı bölge ve çevre illerde bulunan Türk Çiftçilerine vermiş olduğumuz destekler ile Bekir Bayram Agro olarak Çiftçinin yanındayız.

Size Özel

İletişim

(0376) 213 54 99
Buğday Pazarı, Şht. Tevfik Pehlivan Cd., 18100 Çankırı Merkez/Çankırı
[mc4wp_form]