Traktör Ön Yükleyici Gold Serisi

Gold Serisi Yeni Nesil’in tüm gücünü deneyimleyin. Tüm alanlarda ilham veren en iyi değerler, kaldırma gücü ve kaldırma yüksekliği, stabilite veya yükleme hızı açısından en yüksek kaliteyi sağlar. Bunun da ötesinde, tüm Gold Yeni Nesil’in bireysel olarak seçilebilen aksesuarları, bir çiftçi veya müteahhit olarak isteklerinize mükemmel şekilde uyar. Profesyoneller için gerçek profesyoneller.

Çiftlikte üst düzey: Büyük traktörler yükselişte. Elbette biz ALPARSLAN olarak bunun için doğru ön yükleyicileri de sunuyoruz.Gold Serisi Yeni Nesil ürünümüz en zorlu testleri güvenilir bir şekilde geçer. Çok yönlülük efsanevidir. O bizim gururumuz.

SİZİN İÇİN İKNA EDİCİ AVANTAJLAR.
⦁ Farklı ön yükleyici modelleri, 50 ile 300 BG arasındaki traktörlere mükemmel uyum sağlar.
⦁ Yüksek burulma sertliği ve dengesine sahip bir ön yükleyici için ince taneli çelikten yapılmış en iyi kalite.
⦁ Muazzam kaldırma gücü ve yüksekliği etkileyicidir.
⦁ Z-kinematiği ve çapraz borunun optimum konumlandırılması, aletin en iyi görünümünü sunar.
⦁ Bakım çalışmaları için, hatlara erişmek için standart bir anahtar yeterlidir.
⦁ En iyi donanım, isteğe bağlı özellik: seviyeye dönüş, hızlı boşaltma
⦁ Yeniden Kepçe Serisi
⦁ Yükleyici modeline bağlı olarak, diğer bağlantı sistemleri için hızlı değiştirilebilir çerçeveler mevcuttur.ALPARSLAN ile tam esneklik vardır.

Gold Serisi Yeni Nesil’in tüm gücünü deneyimleyin. Tüm alanlarda ilham veren en iyi değerler, kaldırma gücü ve kaldırma yüksekliği, stabilite veya yükleme hızı açısından en yüksek kaliteyi sağlar. Bunun da ötesinde, tüm Gold Yeni Nesil’in bireysel olarak seçilebilen aksesuarları, bir çiftçi veya müteahhit olarak isteklerinize mükemmel şekilde uyar. Profesyoneller için gerçek profesyoneller.

GÜÇ ARTIK SENDE.
• Gold Serisi’nin ön yükleyicileri ince taneli çelikten yapılmıştır.Avantaj:aynı zamanda maksimum burulma sertliği ile maksimum stabilite.
• Salıncak kolu tek parça çelikten bükülmüştür.Direğin içine kontrol çubukları yerleştirilmiştir.Tüm hidrolik hatlar iyi korunmuştur ancak döner kolun altında serbestçe erişilebilir.
• Tüm döner kol gövdesinin kinematiği modern traktörlere uyarlanmıştır.Bu, ön aksı ve direksiyon açısı ve aks dönüşü için mümkün olan en iyi boş alanı rahatlatmak için salınım kolunun en uygun şekilde konumlandırılmasıyla sonuçlanır.
• DIN 20066’ya göre gerekli olan direkler bölgesindeki hortum hatlarının düzenli olarak değiştirilmesini önlemek için bu bölgede aşınmaz çelik hidrolik borular kullanıyoruz.

Ataşman Dengeleme Sistemi

Ataşman dengeleme sistemi Uranium ve Platin Serisi Ön Yükleyici’de 6 lift ile hidrolik olarak tasarlanmıştır. En belirgin özelliği ise ön yükleyicilerdeki yükü süspanse eder ve ön yükleyicinin mekanik yapısının deforme olmasını engeller.

Güçlü Eklem Noktaları

Bütün eklem noktalarında kullanılan yataklamalar dünyaca bilinen İtalyan CSB firmasından ithal edilmekte olup çok ağır yüklerde aşınmayan bronz kaplı yüzeyi sayesinde uzun süre dayanım göstermektedir.

Anti-Şok Tüpleri

Ön yükleyicinin çalışma ve performans özelliğini belirleyen Monoblok Kumanda Merkezi, Anti-Şok Tüpleri İtalyan WALVOIL marka ve hareketli ataçman hidrolik valfi ise İtalyan ARON marka olarak ithal edilmektedir.

Güçlü Hidrolik Bağlantılar

Ön yükleyici üzerindeki tüm hidrolik bağlatılar İtalyan FASTER firmasından ithal edilen hidrolik bağlantı elemanları olan düz alın quick caplinler kullanılarak kolay söküp takma ve sızdırmazlık özelliği sağlanmıştır.

YEDEK
PARÇALAR

DAHA DÜŞÜK TRAKTÖR YÜKÜ VE
YÜKSEK MONTAJ HASSASİYETİ

⦁ Ek parçalar, tüm yaygın traktörlere bağlanmak için mükemmel şekilde uygundur.Bu amaçla, her traktör modeli, Alparslan tasarımcıları tarafından ayrı ayrı uyarlanır.
⦁ Ek parçaların sürücü kabinine yakın optimum şekilde konumlandırılması sayesinde ön aks yükünün düşürülmesi.Bu, tüm ön yükleyicinin ağırlık merkezini traktörün ağırlık merkezine kaydırır.
⦁ Ön camın açılması genellikle sadece bir Alparslan eklentisi ile birlikte mümkündür.
⦁ Traktöre bireysel uyarlama sayesinde, ataşmanlar mükemmel bir şekilde oturur.

EN İYİ GÖRÜŞ VE YÜKSEK PERFORMANS⦁ Mekanik paralel bağlantı, Z kinematiğinin temeli olan külbütör kollarındadır.
⦁ Bu, sürücüye net bir görüş sağlar.Salıncak kolunun üzerinde müdahale eden herhangi bir parça yoktur.Başka bir artı:Ön yükleyici, sürücü kabinine daha yakına da monte edilebilir – sonuç: optimum şekilde yerleştirilmiş ataşmanlar sayesinde traktör yükünün azaltılması.
⦁ Kaldırma gücü kaybı yoktur.Z-kinematiğe sahip ön yükleyiciler daha da yüksek kaldırma ve yırtma kuvvetlerine sahiptir.

YENİ NESİL
GİRİŞ SİSTEMİ

MONTAJ

Alt şasiler özel bağlantı açı dizaynı sayesinde traktörün ana gövdesinde yükün ideal dağılımı sağlanmış ve hiçbir parçası sökülmeyerek direksiyon açılarının bozulması engellenmiştir.Ataşman dengeleme sistemi Gold Serisi ön yükleyicide lift/hidrolik olarak tasarlanmıştır.

KUMANDA KOLU (JOYSTICK)

Tek kumanda kolu, tamamen ergonomiktir ve küçük boyutu sayesinde operatöre ön yükleyicinin tüm fonksiyonlarını kolay ve tam şekilde kontrol edebilme imkanı tanır.

HAREKETLİ ATAŞMAN HİDROLİK VALFİ

Ataşman kullanımında ilave hidrolik hareket gerekliliğini sağlamak için elektro hidrolik tesisat kullanıma hazırdır.

HIZLI ATAŞMAN SÖKME – TAKMA ADAPTÖRÜ

Ataşmanların işe göre değiştirilmesi gerektiğinde hızlı ve kolay değiştirilmesine imkan sağlamak için tasarlanmıştır.

ANTİ-ŞOK SİSTEMİ

İki adet anti-şok akümülatörü yükleme ve taşıma evreleri sırasında oluşan sarsıntı ve sekmelere karşı güvenlik sağlar. Bu sistem operatöre rahatlık ve emniyet sunar, yükün traktöre dengesiz, aşırı yüklenmesini engeller, hidrolik sitemin rahat ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Tüm parçalardaki şoklar ve basınçlar bu sistem sayesinde azaltılmış, hız ve yük artışı olarak avantaj sağlamıştır.En belirgin özelliği ise ön yükleyicideki yükü süspanse etmesi ve ön yükleyicinin mekanik yapısının deforme olmasını engellemesidir.

BURÇLAR VE PERNOLAR

Tüm eklem noktalarında kullanılan silindirik burçlar aşırı yüklerde dahi yıpranmayan bronz malzemelerden seçilmiştir. Eklem noktalarında kullanılan tüm pimler çelik malzemeden, galvaniz kaplı paslanmama özelliğiyle yüksek mukavemete dayanıklı olarak üretilmiştir.

Otuz yılı aşkın bir süredir, Alparslan ön yükleyicileri traktörünüze kolayca bağlayabildiniz.Ve içeri girme işleviyle.Alparslan arabalı giriş sistemi sizin için sürekli olarak geliştirildi ve işlevi optimize edildi. İyi haber: Tüm iyileştirmelere rağmen, bir şey 30 yıldır değişmeden kaldı: rodaj ilkesi.
Çünkü bunun sizin yararınıza olduğuna inanıyoruz. Çünkü yeni ön yükleyiciniz denenmiş ve test edilmiş konsolumuza da mükemmel bir şekilde uyacaktır.Bu sistem artık bir ön yükleyicinin temel donanımının bir parçasıdır.
Güvenilir ve 1/4 milyondan fazla kez kullanıldı. Bu arada, bir Alparslan icadı. Alparslan’dan orijinal. kuşaklara sadık.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Traktör Ön Yükleyici Gold Serisi”

2002 Yılından bu yana Çankırı bölge ve çevre illerde bulunan Türk Çiftçilerine vermiş olduğumuz destekler ile Bekir Bayram Agro olarak Çiftçinin yanındayız.

Size Özel

İletişim

(0376) 213 54 99
Buğday Pazarı, Şht. Tevfik Pehlivan Cd., 18100 Çankırı Merkez/Çankırı
[mc4wp_form]