Bekir Bayram Agro

2002 Yılında Faaliyet Göstermeye Başlayan Bekir Bayram Agro, Kuruluş Tarihinden Itibaren ”Gelecek Tarımla Gelecek“ Felsefesiyle Çiftçinin Sorunlarına Hızlı Çözüm Odaklı Yaklaşarak Tarımın Gelişmesini Hedeflemiştir.

2016 yılında Çankırı Merkezdeki eleme tesisi ve 2020 yılında ise Ankara yolu Sülüklü Mevkiindeki fabrika ile günlük 200 ton kapasiteyle yenilikçi, özgün bir üretim ve ticaret modeli oluşturarak sunduğu hizmetin kalitesini şu an da Çankırı ve çevresinine sürdürüyor olup gelecekte de tüm Türkiye ve dünyada bir Çankırı markası olmayı hedeflemektedir.

2002 Yılından bu yana Çankırı bölge ve çevre illerde bulunan Türk Çiftçilerine vermiş olduğumuz destekler ile Bekir Bayram Agro olarak Çiftçinin büyük ihtiyaçlarını karşılamak için el ele veriyoruz. Doğanlar Tarım Yetkili Bölge Bayisi olarak Türk Çiftçisine en kaliteli Pulluk, Kültivatör, Çizel, Goble, Rotovatör ürünlerini sizlerle en uygun fiyat garantisi ile buluşturuyoruz.

Tanıtım Filmimiz

Profesyonel

Ekibimiz

2002 Yılından bu yana Çankırı bölge ve çevre illerde bulunan Türk Çiftçilerine vermiş olduğumuz destekler ile Bekir Bayram Agro olarak Çiftçinin yanındayız.

Size Özel

İletişim

(0376) 213 54 99
Buğday Pazarı, Şht. Tevfik Pehlivan Cd., 18100 Çankırı Merkez/Çankırı
[mc4wp_form]